Грσмàдянськà війнà в РФ?! Путін взявся зà гσлσву: Штурм Kрėмля зі збрσєю, зà крσк до рσзрухи!

Атаки українських безпілотників на нафтопереробні заводи Росії за останні місяці стали невід’ємною частиною життя країни-агресорки. До того ж, українські дрони б’ють точно і регулярно, змушуючи один за одним зупинятися найбільші російські НПЗ: Нижегородський, Рязанський, Новошахтинський, Туапсинський, Куйбишевський. А тепер вони б’ють ще й далеко – на відстань понад тисячу кілометрів. Для Росії зупинка НПЗ досить відчутна. Наствльки відчутна, що удари по НПЗ здатні призвести до громадянської війни в Росії.

Таку думку висловив політичний та економічний експерт Тарас Загородній.

«Добре, що Україна почала завдавати таких ударів і продовжує, незважаючи на побажання деяких «розумних» людей на Заході, які стали переживати за Росію. Що стосується ефективності наших ударів по НПЗ, Росія заборонила експорт бензину на півроку, тим самим захопила два періоди – посівну і жнива. Поки заборона діє, там якось справляються, але нам потрібно працювати в цьому напрямку далі, щоб усі НПЗ Росії в європейській її частині були знищені», — вважає експерт.

Він наголосив, що ззмагання між ГУР і СБУ в тому, чиїх дронів найбільше прилітає по військових або нафтопереробних об’єктах у Росії, – це дуже добре.

«Я вважаю, що вже час переходити до нафтопроводів, особливо тих, які йдуть у бік Новоросійська, з них треба починати. Так ми зможемо суттєво впливати на економічну ситуацію в Росії. Іншого виходу в України немає: вона програє в симетричній війні, тому потрібно воювати асиметрично. Судячи зі стогонів і писків росіян через західну пресу, наші удари дуже болючі для них», — підкреслює політичний та економічний експерт.

Він зауважив, що дуже цікавий недавній приліт по Татарстану, Єлабузі, адже це удар на відстані 1,3 тисячі кілометрів.

«Татарстан – це один із регіонів-донорів Росії: там і нафта, і військові виробництва, там і Казанський авіабудівний завод, який випускає стратегічні бомбардувальники – Ту-160, які називають «Білими лебедями». Там важливий ще й національний фактор. Плюс, якщо завдаватимуться удари по Татарстану, почнеться безробіття, і люди, насамперед національні еліти, почнуть ставити запитання про те, навіщо їм усе це потрібно, можливо дійде навіть до протестів», — припускає експерт.

Тарас Загородній наголошує, що систематичні удари українських дронів по НПЗ можуть призвести до хаосу і хорошої громадянської війни в Росії.

«Але при цьому в РФ будуть робити все для того, щоб бути в змозі далі воювати. У них є ще ресурс: перевести на карткову систему, встановити норму випуску екобензину тощо. Тобто у Росії є ще ресурс, і гроші на війну у неї будуть.Тому критично важливий для України порт Новоросійська – там знаходиться смерть Кощія. Уся транспортна інфраструктура Росії вибудувана в бік Європи, на порти в Балтійському і Чорному морях, тому що там хороша логістика, і порти не замерзають, особливо в Новоросійську. Удари по них для Росії дуже небезпечні, і це те, через що там дуже переживають. Нам важливо працювати дуже несподівано, здійснювати максимально несподівані маневри, які розхитуватимуть владу в РФ і провокуватимуть війну кланів усередині країни», — продовжує він.

Сьогодні, за словами експерта, він бачить кілька ліній розколу, які можна спровокувати в Росії.

«Перша лінія розколу – мусульманські питання. Згадайте, як росіяни нахабно показували, як знущались над підозрюваним в теракті в Крокус Сіті Хол; друга лінія розколу вже назріває в Росії: Путін заговорив про те, що в РФ з’явилася нова еліта – ветерани «СВО». Це означає, що їх треба заводити до органів влади, що теж спровокує розкол; третя – проявиться, якщо Путін почне націоналізацію промисловості, що, найімовірніше, і робитимуть у Росії, а в багатьох олігархів РФ уже є приватні армії. Тобто нам потрібна хороша громадянська війна на території Росії. Це буде підривати її зсередини. І тоді, навіть за наявності тих ресурсів, які є, вона не зможе вести загарбницьку війну», — підсумував експерт.

👉👉Підпишіться на наш 👉телеграм 👈, щоб першим дізнатися всі новини❗️❗️❗️

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *